KONSULTACJE SPOŁECZNE W GMINIE DOPIEWO

Witamy na platformie Konsultacje Społeczne w gminie Dopiewo. Współdziałaj, współtwórz, bądź współodpowiedzialny za losy Twojej gminy.

Zobacz szczegóły

Szanowni Państwo

Nie ma już prawdopodobnie w lokalnych samorządach miasta czy gminy, która nie wykorzystywałaby konsultacji społecznych i nie doceniałaby tego mechanizmu zarządzania, jakże istotnego w prowadzeniu skutecznej komunikacji z mieszkańcami.

Przyjęło się przekonanie, że najbardziej satysfakcjonującą, absorbującą wiele aspektów komunikacji (argumentacja prezentowana na gorąco, ad hoc, emocje, mowa niewerbalna) metodą prowadzenia konsultacji jest dyskusja na żywo w bezpośredniej relacji. Jednak obecnie w erze wyjątkowej dynamiki kontaktów i sposobów przekazywania informacji to tylko jedna z form komunikowania się i wymiany opinii. Platforma, na której Państwo znaleźli się daje wiele możliwości prowadzenia dialogu i przekazywania informacji w przestrzeni cyfrowej. Gwarantuje też wysoką jakość wyników w procesie konsultacji społecznych, gdzie jednym z zasadniczych celów jest poszukiwanie najlepszych decyzji i rozwiązań dla komfortu życia mieszkańców i rozwoju gminy.

Konsultacje społeczne